Ana sayfa

GUANGZHOU SAYOK LTD

Çin GUANGZHOU SAYOK LTD Sertifikalar
Çin GUANGZHOU SAYOK LTD Sertifikalar
Merhaba Hunter. Ben 3 ay boyunca su yürüme topu olsun, onlar çok kaliteli ve uzun süre kullanım, biz daha fazla sipariş sonraki sefer artacak!

—— İngiltere'den Brad

İyi günler Vivan! Şişme kemer dün geldi. Hizmetiniz mükemmel. Hepimiz çok yarın şişirilmiş görmek için çok heyecanlıyız.Teşekkürler.

—— Avustralya'dan Vicki

Merhaba, Hunter, Geçen hafta şişirilebilir fotoğraf standını aldım. Teşekkürler!!! Teşekkür ederim arkadaşım!

—— Şili'den Jeff

Ben sohbet şimdi

GUANGZHOU SAYOK LTD

GUANGZHOU SAYOK LTD
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Sayok
No. Çalışanları : 80~120
Yıllık satış : 4 Million-5 Million
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Main products:: Inflatable tent, inflatable bouncers, inflatable games, inflatable model
Location: Guangdong,China(Mainland)
Cetification: CE certificated
OEM: Available
Average Lead Time: 7 Day(s)
Customized design: Available

 

Sayok Tanıtım

 

Guangzhou SayOk Outdoor Product Co., Ltd. is a specialized manufacturer of various outdoor products, especially outdoor inflatable products and outdoor advertising products. Guangzhou SayOk Açık Ürün Co ltd uzmanlaşmış çeşitli üreticisi açık hava ürünleri, özellikle açık şişme ürünleri ve açık hava reklam ürünleri. Integrating the research, development, production and sale, we have the best inflatable toy designers, skilled sewing workers and uniquely innovative products. Araştırma entegre, geliştirme, üretim ve satış, biz en iyi şişme oyuncak tasarımcıları, kalifiye dikiş işçileri ve benzersiz yenilikçi ürünler. We insist on our tenet of "Faith Based and Quality Priority". "İnanç Temelli ve Kalite Önceliği" ilkemiz konusunda ısrar ediyoruz.

Bizim ana ürünleri şişme çocuk kaleler, şişme slaytlar, şişme atlama fedailer, şişme spor, şişme kaya dağcılar, şişme çadır, şişme archways, şişme maskotlar ve hareketli karikatürler ve şişme yürüyüş su topları vb gibi çeşitli şişme su ürünleri yanı sıra katlanır çadır , açık hava şemsiyeleri ve açık hava kutlama ürünleri, kutlamalar, sergiler ve diğer büyük ölçekli endüstriyel ve ticari faaliyetlerin açılışında yaygın olarak kullanılmaktadır.

A large number of our products are sold to the United States, France, Saudi Arabia, Greece, Australia, Russia and Hong Kong, totally more than 20 countries and regions! Ürünlerimizin çok sayıda ABD, Fransa, Suudi Arabistan, Yunanistan, Avustralya, Rusya ve Hong Kong, tamamen 20'den fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır! Our company will march towards internationalization step by step. Firmamız adım adım uluslararasılaşma yolunda ilerleyecektir. We will provide fast delivery, affordable prices and perfect after-sales services for new and old customers. Yeni ve eski müşteriler için hızlı teslimat, uygun fiyatlar ve mükemmel satış sonrası hizmetler sunacağız.

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU SAYOK LTD

İlgili kişi: Miss. Michelle

Tel: 86-18813298610

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)